BFC237514222
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237514222
JLCPCB Part #
C5953210
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V、630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS