BFC237513242
MFR.Part #
BFC237513242
JLCPCB Part #
C6131229
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS