BFC237534123
MFR.Part #
BFC237534123
JLCPCB Part #
C5596486
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS