BFC237513162
MFR.Part #
BFC237513162
JLCPCB Part #
C6471114
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS