BFC237517362
MFR.Part #
BFC237517362
JLCPCB Part #
C3782468
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS