BFC237518222
MFR.Part #
BFC237518222
JLCPCB Part #
C3789447
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS