BFC237510911
MFR.Part #
BFC237510911
JLCPCB Part #
C3794004
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 910pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS