BFC237251103
MFR.Part #
BFC237251103
JLCPCB Part #
C3000846
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 400V Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS