Y07852K28000T0L
MFR.Part #
Y07852K28000T0L
JLCPCB Part #
C1475333
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.28kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors