ERL075M1000GKEA500
MFR.Part #
ERL075M1000GKEA500
JLCPCB Part #
C3412541
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.1MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors