BFC237021224
MFR.Part #
BFC237021224
JLCPCB Part #
C3778505
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 220nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=5.08mm Film Capacitors ROHS