30D477M040DH2A
MFR.Part #
30D477M040DH2A
JLCPCB Part #
C1631823
Package
Plugin,D9.5xL38mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 38mm 40V 470uF 543mΩ@120Hz 663mA@120Hz 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded