BFC237021104
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237021104
JLCPCB Part #
C3008938
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100nF Polyester ±10% 插件,P=5.08mm Film Capacitors ROHS