BFC233925153
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233925153
JLCPCB Part #
C3297826
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS