BFC233921153
MFR.Part #
BFC233921153
JLCPCB Part #
C3299221
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 15nF 310V X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS