BFC233922103
MFR.Part #
BFC233922103
JLCPCB Part #
C5952913
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS