Y116920R0000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y116920R0000F0L
JLCPCB Part #
C4151546
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 600mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount