BFC233918823
MFR.Part #
BFC233918823
JLCPCB Part #
C3299552
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 82nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS