BFC233918223
MFR.Part #
BFC233918223
JLCPCB Part #
C3296076
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 22nF 310V X2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS