BFC233917822
MFR.Part #
BFC233917822
JLCPCB Part #
C3297319
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 8.2nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS