BFC233912822
MFR.Part #
BFC233912822
JLCPCB Part #
C3300887
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 8.2nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS