BFC233915123
MFR.Part #
BFC233915123
JLCPCB Part #
C3299660
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 12nF 310V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS