BFC233914824
MFR.Part #
BFC233914824
JLCPCB Part #
C3299277
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 820nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS