TNPU12064K02AZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K02AZEN00
JLCPCB Part #
C4156628
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS