BFC233912564
MFR.Part #
BFC233912564
JLCPCB Part #
C3298003
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 560nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS