BFC233912472
MFR.Part #
BFC233912472
JLCPCB Part #
C3300183
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 4.7nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS