BFC233911122
MFR.Part #
BFC233911122
JLCPCB Part #
C7220292
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1.2nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS