3.0C16CA-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
3.0C16CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035127
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 16V 19.7V 2uA 34.4V 3kW 872A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS