BFC233910124
MFR.Part #
BFC233910124
JLCPCB Part #
C3300510
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 120nF 310V X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS