BFC233865472
MFR.Part #
BFC233865472
JLCPCB Part #
C6514383
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 4.7nF Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS