BFC233863224
MFR.Part #
BFC233863224
JLCPCB Part #
C3295428
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 300V Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS