BFC233862184
MFR.Part #
BFC233862184
JLCPCB Part #
C5595957
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 180nF 300V Y2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS