BFC233861184
MFR.Part #
BFC233861184
JLCPCB Part #
C3299624
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 180nF 300V Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS