BFC233862152
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233862152
JLCPCB Part #
C3296868
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 300V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS