BFC233861332
MFR.Part #
BFC233861332
JLCPCB Part #
C3298370
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 300V Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS