R475R34705001K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R475R34705001K
JLCPCB Part #
C3300117
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 520V X2 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS