BFC233860122
MFR.Part #
BFC233860122
JLCPCB Part #
C3299899
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 300V Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS