BFC233860104
MFR.Part #
BFC233860104
JLCPCB Part #
C3299713
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS