BFC233842683
MFR.Part #
BFC233842683
JLCPCB Part #
C3297871
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 68nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS