BFC233820102
MFR.Part #
BFC233820102
JLCPCB Part #
C3000878
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1nF 310V X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS