BFC233812684
MFR.Part #
BFC233812684
JLCPCB Part #
C3300930
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-50℃~+105℃ 440V 680nF X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS