RN65E1332BRSL
MFR.Part #
RN65E1332BRSL
JLCPCB Part #
C3578729
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors