BFC233812103
MFR.Part #
BFC233812103
JLCPCB Part #
C6514341
Package
Plugin,P=15mm
Description
-50℃~+105℃ 10nF 440V X1 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS