BFC233812153
MFR.Part #
BFC233812153
JLCPCB Part #
C3300162
Package
Plugin,P=15mm
Description
-50℃~+105℃ 15nF 440V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS