BFC233667333
MFR.Part #
BFC233667333
JLCPCB Part #
C6470974
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 33nF Y2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS