BFC233663333
MFR.Part #
BFC233663333
JLCPCB Part #
C3299750
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 33nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS