BFC247935224
MFR.Part #
BFC247935224
JLCPCB Part #
C3795183
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 220nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS