BFC233627334
MFR.Part #
BFC233627334
JLCPCB Part #
C3298530
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS