BFC233621103
MFR.Part #
BFC233621103
JLCPCB Part #
C5557947
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS