BFC233620333
MFR.Part #
BFC233620333
JLCPCB Part #
C3298246
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS